Z życia naszej szkoły

Konkurs

6 kwietnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Rudach

Read More

Szkolna wycieczka

20160421 102426 W czwartek 21 kwietnia wybraliśmy się całą szkołą na wycieczkę do Rud. Tam zwiedziliśmy Bazylikę

Read More

Spotkanie z pisarzem

20160426 083213 26 kwietnia uczniowie klas I-III brali udział w spotkaniu z pisarzem Wiesławem Drabikiem, które odbyło

Read More

Pszczelarz

20160516 083022 Dnia 16 maja w naszej szkole gościliśmy Państwa Hanczuch, którzy od pokoleń zajmują się pszczelarstwem.

Read More
 • 1

Jadłospis

 • Menu 20-30.06.2016. +

  Życzymy smacznego! Read More
 • Menu 06-17.06.2016. +

  Życzymy smacznego! Read More
 • Menu 23.05-03.06.2016. +

  Życzymy smacznego Read More
 • Menu 16-20.05.2016. +

  Życzymy smacznego! Read More
 • 1

Zaćmienie słońca

zacmienie3

W dniu 20 marca 2015 roku w całe Polsce można było zaobserwować częściowe zaćmienie słońca. Nasi uczniowie byli bardzo ciekawi tego zjawiska. Aby obserwacja słońca była dla wszystkich bezpieczna, nasz sąsiad Pan Bernard przygotował specjalnie dla naszych uczniów przyciemnione szybki. Szybki te były umocowane w bezpiecznej obudowie. 

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień wiosny

wiosna3

Dnia 20 marca 2015 roku uczniowie klas I-III wspólnie z wychowawcami uczcili pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Ogromne emocje wśród naszych uczniów, wzbudziły już same przygotowania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały w wykonaniu kukły Marzanny oraz kolorowego, wiosennego Gaika. Wszyscy uczniowie barwnym korowodem wyruszyli pożegnać zimę.

Czytaj więcej...

Sznupek radzi

sznupekradzi2SZNUPEK RADZI - to program profilaktyczny policji śląskiej, mający na celu wczesną edukację dzieci z zakresu bezpiecznego poruszania się po drodze. Dnia 22 października 2014 roku w ZSP w Zawadzie Książęcej miało miejsce spotkanie związane z bezpieczeństwem na drodze. Dzięki tej akcji dzieci przyswoiły sobie podstawowe, ale istotne zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Czytaj więcej...

Rozgrywki sportowe

rozgrywkisportowe3

W dniu 16 kwietnia nasi najlepsi sportowcy wzięli udział w zawodach sportowych w szkole podstawowej w Nędzy. Mecze rozgrywały się na Orliku z drużynami szkół podstawowych naszej Gminy. Przebieg zawodów był bardzo dramatyczny, ale najbardziej liczyła się wspólna zabawa. Na pamiątkę spotkania mamy wspólne zdjęcia.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

pluszowymis2Dnia 25 listopada 2014 roku w ZSP w Zawadzie Książęcej był obchodzony Światowy Dzień Pluszowego Misia pod hasłem: "CZY TO JUTRO, CZY TO DZIŚ, WSZYSTKIM JEST POTRZEBNY MIŚ”. Odbył się uroczysty apel, na którym dzieci przywitał uczeń klasy III w stroju pluszowego misia. Wszyscy uczniowie przynieśli zabawki.

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 ZSP w Zawadzie Książęcej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.